PASAKŲ KARALYSTĖJE

Tai pasakiškai stebuklinga programa su rašytoja, pasakore Neringa Tik ir Kalėdų Seneliu!

Programoje seksime žiemos pasaką, mėginsime užburti Kalėdų Senelį, žaisime ir linksmai leisime laiką!

„Pasakų karalystėje“ – edukacinė programa, kurios metu ne tik klausysimės pasakų, bet ir patys jas kursime. Dalyviai galės tapti pasakos herojais! Programos metu rašytoja papasakos apie knygos kelią ir parodys, kad kurti pasakas yra nepaprastai smagu! Pasitelkdama lėles, Neringa padeda išlaisvinti fantaziją, o užduodama įvairius klausimus, ji padeda įsivaizduoti kaip vėžlys kovoja su nematomu slibinu, kaip namo akys, jam sumirksėjus, keičia spalvą, ar kaip pilkas dramblys medyje pasistato namą iš šokolado… Pasakos – didžiulis lobynas. O kai užsuks Kalėdų Senelis, bus nepaprastai linksma!

Ateik ir tu, ištark „Noriu pasakos“ ir pasinerk į stebuklingą knygų pasaulį!

Pasakos kūryba – magiškas procesas. Jis padeda atsiskleisti asmenybei. Pasakos gali sukelti stiprias emocijas, gali padėti išspręsti elgesio problemas ar įveikti baimes. Pasakų būna įvairių: stebuklų, buitinių ar keliančių šiurpuliukus.

Kalbantys kilimai, besišypsantys veidrodžiai, rankomis mosuojantys medžiai, keliu žingsniuojantys namai, skruzdės, valgančios cepelinus, spalvoti sliekai, žaismingai išdykaujantys žvėreliai – visa tai ir dar daug daugiau galima rasti rašytojos Neringos Tik pasakose.

Svarbiausia, kad pasakos patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Kiekvienas žmogus gali išmokti sekti stebuklingas istorijas. Ir nesvarbu ar tau trys metukai, ar devyniasdešimt, pasakos moko šypsotis, atsiskleisti, bendrauti. Net ir kūdikiams skaitomos pasakos, suteikia nepaprastai daug naudos, jeigu reikia, jos nuramina, o taip pat ugdo kūrybiškumą, kalbą, padeda sukurti glaudesnį tarpusavio ryšį.

O jūs ar norite apsilankyti stebuklingoje pasakų karalystėje?

Edukacija „Rašytoja pasakose” su Kalėdų seneliu vyksta lankytojų grupėms (ne mažiau nei 15 asmenų) užsisakius iš anksto